Tee teadlikuma toitumise poole

Harjumusi ja juba kehtivat eluviisi pole kerge muuta! Kuid, kui oled võtnud vastu otsuse, et soovid muutuda, siis ON kõik võimalik! 
Uued harjumused ei tule alati nii kergelt kui sooviksime. Kõik uued harjumused vajavad sisse juurutamist. Kuid kui see etapp on läbitud, siis võib juba natukene kergemalt hingata. Ei, lõdvaks lasta ei tohi veel ka siis! Siis on vaja uute harjumuste järgi enda elu kohandada. Minul võttis selleks aega aasta ja rohkemgi veel. Ja võin isegi öelda, et siiani pean ennast mõnes asjas ikkagi kontrollima, nii kerge on ju ahvatlustele järele anda. Vanad harjumused on visad uuesti jälle harjumusteks saama, kui neid pidevalt ei kontrolli ja ennast ei distsiplineeri. Siinkohal ongi hea mõista, miks kiirdieedid ei toimi - kui dieet lõppeb, suundub inimene peagi vanade söömisharjumuste juurde tagasi.
Tervislik toitumine on eluviis! Pidev ja kestev areng, eneseareng, teadlikkuse suurendamine. Selle eest saab ka hea preemia, milleks on enesega rahulolu, suurem energiatase ning parem elukvaliteet!  Me ei saa valida kaua me elame, aga me saame valida kuidas me elame!  
Mina aitan Sind sellel teel - teel tervislikumate eluviisideni - rõõmuga! Koos on alati lihtsam ja kergem ning motivatsioon püsib. 

Hinnakiri

Personaalne nõustamine  1 h- 50 eurot
Perekonna nõustamine  1h - 60 eurot
Personaalne menüü                  alates 50 eurot
Loeng                 1h - 80 eurot


Minust

Head ja maitsvad söögid on mulle alati meeldinud. See aga ei tähenda seda, et valikud alati tervislikud on olnud. Seoses sellega olen olnud lapsena ja teismelisena suhteliselt ülekaaluline. Olen võidelnud ka ärevushäirega, kõrge vererõhuga, kõrge kolesterooliga ning ka seedesüsteemi häiretega. Nüüdseks olen muutnud oma toitumist ja söömisharjumusi teadlikult tervislikumaks. Läbi selle olen saavutanud heaolu ja rahulolu oma keha ning meelega.
Tervislik toitumine on eluviis, mida peaks järgima kogu elu vältel, et olla terve ja õnnelik!

Olen lõpetanud Annely Sootsi  KoolituseTervisekoolis toitumisnõustaja õppe, tervisenõustaja toitumise alal õppe ja toitumisterapeut õppe. Jätkan õpinguid funktsionaalse toitumise nõustaja õppes.
Kuulun ETTA-sse (Eesti Toitumisterapeutide Assotsiatsiooni) ning ETNÜ-sse (Eesti Toitumisnõustajate Ühendusse).