Astroloogilise sünnikaardi võlud! 21. märts

Oled sa ehk märganud, et paljud inimestest tahavad olla need kes nad pole?! Oled ehk sinagi tahtnud olla see kes sa päriselt pole?

Me inimestena vaatame ja imetleme teistes mingeid omadusi ja siis soovime ka ise olla mingis mõttes nagu see teine inimene. Isegi kui meis seda omadust pole. Milleks aga soovida tahta olla nii nagu see või teine? Miks mitte olla uhkusega just selline nagu just SINA oled siia ilma loodud! Sest just sellisena nagu sa oled, saad sa täita oma elu missiooni!
Jah, teatud omadusi saab elu jooksul omandada ja juurde õppida, aga mitte kõiki!
Näiteks - mina olen vaadanud ja imetlenud inimesi, kes on süsteemsed ja materiaalse mõtlemisega. Ja soovinud, et ka mina oskaksin seda olla. Aga ma pole seda! Lihtsalt pole! Jah, ma saan seda harjutada ja õppida, aga see pole minu päris loomus ja päris olek! Ja siis kui lähen liigun selle poole mis pole päris mina, siis kaotan midagi enda päris loomusest ja olekust, mis teeb just minust selle MINA, kellena ma olen kõige parem siin!

Emadena (ja ka isadena) me soovime ju oma lastele parimat, suunates neid sinna poole kuhu MEIE arvame, et neil oleks õige liikuda (sest tahame ju parimat!). Aga kas me mõtleme ka laste peale ja nende päris soovide ja vajaduste peale, selle peale, mida nemad on tulnud siia ellu kogema ja õppima!? Need ei pruugi üldse olla kooskõlas meie suunamisega. Nt laps soovib minna muusikakooli õppima klaverit, et saada muusikuks, kuid vanemale tundub õige hoopis juristiks õppimine. Ja sedasi mitte oma lapse soove teades ja neid mitte arvestades, me hoopis hea tegemise asemel lükkame teda tema eluteelt kõrvale, valesse suunda. Jah, eks hiljem saab ta oma suuna jälle tagasi ilmselt, kui on juba vanem ja teadlikum ja suudab ennast kehtestada. Aga mis hinnaga!? Selline lähenemine võib rikkuda nii lapse-vanema suhteid kui ka seda, et mida varem lubada lapsel õppida oma hinge kutsumust, seda parem temast sellel alal saab.

Kuidas siis seda kõike teada, mis on Sinu päris loomus ja olemus ning mida oma lapse puhul hinnata ja kuhu teda suunata?
Olen koostanud ja analüüsinud astroloogilise sünnikaarte juba 2015 aastast. Sünnikaardist tulevad kõik need teemad väga hästi välja. Sealt on kohe näha, mis on antud inimese päris olemus, loomus, vajadused, tööalased suunad mis toovad edu ja rahulolu, milline suhte-/peremudel toob õnne jne.
Isegi kui me arvame, et tunneme iseennast ja/või oma lapsi, kaaslast, siis alati on hea sellele kinnitust saada. Või siis saada midagi uut teada iseenda või kaaslase või laste kohta.
Minule on andnud minu sünnikaart palju teadmist iseenda kohta. Oskan nüüd aktsepteerida iseennnast just sellisena nagu olen!

Me kõik oleme siin maailmas ainueksemplarid! Jah, mõnede sarnasustega ehk, kuid siiski erinevad! Ja kui oma põhiolemust teada, siis on ennast ka lihtsam armastada ning aktsepteerida oma kiikse. Kiiksud aga on meil kõigil! Sest see kõik teebki meid eriliseks ja unikaalseks!

Julge elada iseendana! Julge olla sina ise! Ja aktsepteeri teisi enda ümber just sellistena nagu nad on! Me kõik oleme imelised just endale omasel moel!

Jagan siia ka ühe oma imelise kliendi tagasisidet minule:

"Jaa.Sinu loodud sünnikaardi järgi oma elu loomine.see on põnev !.Peale seda.kui otsustasin kõiki Sinult saadud teadmisi rakendama hakata,hakkas elu muutuma-rõõmu ja rahulolu pakkuvaks.Olen tänulik et valisin
"
- Ivi -

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: