Tänulikkuse vajalikkusest 03. nov

Tänulikkus - väga oluline osa meie maailmast ja elust!

Kas Sina oskad olla tänulik? Me ilmselt kõik oskame mingil määral olla tänulikud headele kogemustele elus. Just, nimelt mingil määral!
Ütleme, et Sul juhtus just midagi erakordselt vahvat oma elus, kas Sa siis võtad aega enda jaoks, et olla tänulik sellele asjale või olukorrale või inimesele VÕI võtad seda kui iseenesest mõistetavalt? Aga mis oleks, kui Sa siis hoopis korraks peatuksid ja võtaksid aja maha ning oleksid TÄNULIK...? Kohe siiralt ja südamest tänulik! Kas Sa tead, et siiras tänulikkus loob häid olukordi juurde!

Oled Sa mõelnud ka nii, et tänulik saab olla ka olukordadele, mis pole nii head (esmapilgul)? Miks esmapilgul just..? Esmapilgul me arvame, et see olukord, mis polnud meile meeltmööda, et see on halb, aga me alati ei pruugi näha ette ja teada, et kõik on kogemus ja iga kogemus loob meid ennast! Meie olemus muutub. Ja seda saab alati enda kasuks ära kasutada. Luues sealt pinnalt juba meile sobivaid kogemusi. Aga seda peab märkama ja tähelepanema, et meie soovitud muutused saaksid toimuda. Ja kui nüüd olla tänulik sellele olukorrale, asjale, inimesele, mis ei pannud meid koheselt nii hästi tundma või tekitas paraja kaose ellu, siis me aktsepteerime seda kogemust ja mõistame, MIDA see kogemus meile õpetas. Olgu siis selleks mis iganes. Kui mõista, et kõik on omavahel seotud, siis on ka kergem olla tänulik. Sest iga korraga meie olemus muutub -
kogenenumaks ning targemaks. Aga ainult juhul, KUI me seda ise taipame ja oskame märgata!

Tänulik saab olla ka sellele, mida me ellu alles soovime. Tänulikkus loob! Meie ise sellega saamegi oma elu luua! Päriselt! Olen seda ise kogenud!

Kui alles hakata tänulikkust harjutama, siis esmapilgul ei tundugi võib-olla, et üldse on mille eest tänulik olla. Aga kui süveneda, siis leiab paljutki!

Harjuta tänulikkust iga päev! Ole tänulik kõige eest, mis Sul on hästi! Ja ole ka tänulik kõige eest, mis pole nii hästi või kohe päris kehvasti on ja leia üles seal need kohad, mida Sa saad nendest olukordadest õppida! Leides need kohad üles, saad juba olla tänulik selle eest ette ära, et see olukord Su elus on muutunud!

Tänulikkus loob! Ta loob armastust ja rahulolu! Aktsepteerida oma elu nii nagu ta Sul just praegu on, aitab Sul luua just sellelt pinnalt seda elu, mida Sa edaspidi soovid elada!

Jutt on hea ja lihtne eks!? Aga teostus...ei pruugi minna koheselt nii kergesti, kuna tänulik ei saa olla mitte ainult sõnades, vaid sellega peab kaasnema TUNNE! See sügav teadmine, et KÕIKE on võimalik muuta! Ja Sa ise suudad seda muuta! Meie ise oleme oma elu loojad ja kui leida üles endas see usk, siis KÕIK ongi võimalik!

Seega, tänulikkus on võti parema ja soovitud elu juurde, selles kehastuses!

Imelist tänulikkuse harjutamist!

Kui aga soovid päris isiklikke teemasid arutada ja juhendeid, kuidas just Sina saad olla tänulik ja leida üles need punktid oma elus, mille eest tänulik olla, siis tule konsultatsioonile!

Ma tean, et ma saan Sulle siin abikäe anda, et muutused Su elus saaksid toimuma paremuse suunas!


Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: