Taaskohtumine 02. juuni

Olen rääkinud siin tänulikkusest ja kui oluline on osata olla tänulik kõigele, mis meil elus on. Olen harjutanud tänulikkust ise juba aastaid. Eriti tihedalt mõne viimase nädala jooksul. Ja minu ellu tõi see ühe suure muutuse! Imelise muutuse!

Ma pole oma isaga suhelnud 26 aastat umbes. Miks? Ehk, kes seda enam mäletab ja teab. Ega me kumbki päris täpselt ei teagi, miks meie vahel oli see sõjakirves, pinge, frustratsioon, pettumus jne. See kõik juhtus nii ammu ja see lihtsalt nii jäi. Ma olen küll mõned aastad talle saatnud järjepidevalt sünnipäeva sõnumeid, aga vastust pole olnud. Mõistetav, sest ega ta ei teadnud, kas mul päriselt oli tõsi taga või miks ma seda tegin. Ta ilmselt ei näinud seda. Ta on päris tugev ja kange isiksus :) Aga nüüd, ühel toredale päeval, paar nädalat tagasi, peale tänulikkuse harjutamist ja päriselt tänulikkuse tundmist, ma kirjutasin isale. Lihtsalt tuli tunne, et ma siiralt soovin öelda, mis mul öelda on. Et mul on päriselt huvi ja tahtmine teada kuidas tal läheb, kuidas neil läheb (isal ja isa naisel), mis elu nad elavad jne. Ja ma panin kõik sõnumisse kirja. Lihtsalt. Puhtalt. Südamest. Ausalt. Tänulikkusega selle eest, et ta on minu isa, kes andis mulle elu. Olen siiralt tänulik oma emale ja isale, et nad on andnud mulle elu. Võimaluse elada siin maailmas ja kogeda. Kogeda kõike just sellisena nagu olen kogenud. Kõik minu kogemused siin praeguses elus on loonud minust selle, kes ma praegu olen. Kui poleks olnud seda kogemust, mis ma isaga nüüd n-ö lahus olles sain, siis ma poleks see, kes ma praegu olen. Ja ma olen selle eest tänulik. Jah, ka n-ö halbade asjade eest saab olla tänulik, sest need muudavad meid. Vastavalt sellele, kuidas me seda siis näeme. Ma ei oodanud sellele kirjale vastust. Ma ei oodanud midagi. Lihtsalt tuli puhas tunne, et kirjutan nii nagu ma tunnen ja arvan.
Ja teate mis, isa helistas mulle! Ta helistas mulle!!! Mul oli tunne, nagu see kõik oleks nagu uni! Ma ei osanud seda oodata! Me polnud suhelnud 26 aastat!!
Ta ütles, et minu kiri läks talle hinge. Et jah, matame oma sõjakirve ja kohtume! Ta kutsus mind (ja mu tütart) enda juurde külla! Milline muutus! Päriselt! Minu jaoks oli sellel nii suur tähendus, et ma ei teadnud mida ära teha, kuhu ja kuidas oma õnne väljendada! Ma lihtsalt kordasin kõva häälega, et ma olen tänulik, niiiii niiiii tänulik kõigele, kõigile!! See oli ime, mis juhtus! Minu jaoks oli see ime!Ja üks hetk me olimegi Paatsalus - minu lapsepõlve mängumaal! Minu käest küsiti palju, et kas kardan minna ka...kuna pole ju ammu näinud ja rääkinud. Aga minus polnud ühtegi hirmu, mitte ühtegi kahtlust! Me lihtsalt läksime! Rõõmuga! Ja sinna jõudes oli tunne nagu oleksingi kodus! Olin jõudnud jälle tagasi sinna, kus ma olin ennast tundnud alati hästi! Kus oli minu koht! Meri! Suvilad! Minu vaib ja vaim! Nagu aega polekski vahel olnud. Kõik oli sama vahva ja tore! Isa ja ta naine polnud muutunud. Hinged tunnevad teineteist alati sellistena nagu on olnud koguaeg. Kehad vananevad, kasvavad, arenevad. Jah, ka hing areneb vastavalt kogemustele, mida on tulnud siia saama. Aga omad tunnevad üksteist ära ja aeg pole siin mingi näitaja.
Me kipume rääkima, et küll aeg lendab kiirelt. Aga kui elada hetkes ja nautida IGA hetke, siis on ajaarvestus hoopis teine.


Mina ja mu tütar nautisime igat hetke olles Paatsalus! Päriselt! Seal lihtsalt on teine olemine ja harmoonia. Nii kohas kui inimestes.
Olen nii nii siiralt tänulik, et minu ellu see muutus tuli! Taaskohtumine, kuid tunne oli nagu vahet poleks olnudki. Olen nii tänulik kõigele ja kõigile oma elus!Ma siiralt julgustan kõiki toimima oma südame hääle järgi ning suhtlema, kirjutama neile, kellega pole väga ammu suhelnud, kuid soov ja tahe on olemas! See kõik võib viia imeliste muutusteni!
 Kunagi ei tea, sest KÕIK hea on võimalik!


Tänulikkuse harjutamine on väga oluline osa elust. See teeb õnnelikuks, sest oskad näha suuremat pilti ja harmooniat paljuski, mida muidu ehk ei taipaks.


Kui Sa tunned, et soovid ka tänulikkust õppida, siis soovitan Sul lugeda Saladuste raamatut (R.Byrne) või tule minu juurde konsultatsioonile. Ma oskan Sind juhendada ja jagada oma kogemusi ka muudest eluvaldkondadest, kus saab tänulikkuse väljendamisega palju ära teha!
Oled südamest oodatud!


Keera nägu päikese poole, siis jäävad varjud seljataha!


Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: