Teetatervendamise metoodika 12. sept

Veel mõned päevad tagasi ma mõtlesin, et nii tahaks õppida juurde coachimist, mis siis on inimese suunamine küsimustega nii, et inimene ise leiab enda seest üles selle juurprobleemi, mida soovib muuta või hoopis näeb palju selgemalt suunda, tänu coachi suunavatele küsimustele, kuhu poole liikuda. Coachimise suundi on muidugi palju erinevaid, aga mind huvitas just selline suund, mida siis on nimetatud ka elutreeneriks, tervisetreeneriks.

Ma õpin hetkel teetatervendamise meetodit ning see nädalavahetus oli meil teetameetodi kolmas koolitus – uskumuste kaevamine ehk siis töö uskumustega. Uskumused on need programmid, mida me päriselt ja siiralt usume iseenda kohta käivat, mille järgi me alateadlikult toimetame ja elame. Usume teatud asju, et mis kohe kindlasti on meie kohta tõde. Aga vahel (no päris tihti) need samad uskumused hoopis takistavad meil elamast sellist elu nagu päriselt soovime. Uskumuste tasandeid on ka mitu. Üks neist on see, mis on meile sisse programmeeritud lapsepõlvest – näiteks „kui sa putru ära ei söö, siis sa ei kasva suureks ja tugevaks“ või „kui puutud küünalt, saad kõrvetada“ jne. Paljud neist programmidest, aga ei toeta meid, vaid hoopis takistavad. Kõige põnevam selle asja juures on aga see, et ükskõik milline korduv käitumismuster, mis meil on, võib olla tingitud mõnest uskumusest. Mõnest päris sügavast rakutasandil uskumusest/programmist, mida me ise ka ei tea endal sees (alateadvuses) olevat. Või äkki on see uskumus tulnud hoopis geneetiliselt tasandilt meie eellastelt. See sama korduv käitumismuster, mis meid ei toeta, võibki viia hoopis mõne sellise programmini meie alateadvuses, mis võib tunduda nii üllatav! Ja seda siis teetatervenduse meetodega saabki välja uurida ning siis ka välja juurida.

See töö, mis me nädalavahetusel tegime, oli ülivõimas! Nii palju taipamisi, teadmisi ning varjul olevaid uskumuste programme, mis ma avastasin, mis mind on seganud elu jooksul! See oli võimas. Aga ega siis kahe päevaga, mil see koolitus kestis, töö veel läbi ei saanud, oh ei! Töö iseendaga alles algab! Olla iseenda terapeut on päris vahva! Kuigi vahel on sinna kõrvale vaja ka teist terapeuti, kes siis vaataks uue pilguga need teemad üle, millega ise jänni võib jääda. Iseennast lihtsalt alati ei näe selgelt 😊 No teate küll, kui oled tormi keerise sees, siis on seal vaikus ja ei näegi, et torm võib kohe kohal olla.

Nüüd, palju teadlikumana endast, soovin ma omandatud teadmisi, praktikaid, mõtteid ja võtteid jagada ka Sinuga, aidates jõuda Sinul lähemale Sinu tuumuskumusteni ning seejärel need Looja teadvus need eemaldab ning asendab uutega, Sind toetavate programmidega. Sinul on vaja võtta kaasa ainult usk! Ja usu või mitte, aga see päriselt toimib! Alates teetakursuste esimesest päevast on minuga toimunud suured muutused! Ja need toimuvad iga päevaga aina edasi ja edasi. Terve elu on pidevas muutuses, samuti ka meie siin elu keskel. Me saame ise oma elus muutusi suunata, me saame ise oma elu suunata! Ja see on selle kõige juures kõige vahvam!

Seega, ootan Sind kogema teetatervendustehnikaga tuumuskumuste/-programmide leidmist ning siis nende muutmist!

Soovin harjutada, sellepärast pakun ka soodushinda – 1,5 tundi 55 eurot.

                                                                                     Olen avatud muutusteks oma elus! Kas Sina ka oled?


Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: